Slipstream – Agencja Marketing Automation

Agencja Marketing Automation wdrażająca strategie i kampanie marketingowe w systemach SALESmanago, Freshmail, YouLead i innych.

XRumer – growth hacking w jednym zdaniu

xrumer-seo Marketing ma swoje 4P, growth hacking ma zasadę 3P – Push, Pull i Product. Push polega na wyjściu naprzeciw potencjalnego klienta (powiedzmy, że to Outbound Marketing), push to przyciągnięcie go do siebie (Inbound), najciekawszy jest zaś Product – wykorzystanie produktu do automarketingu – jak zrobił to np Dropbox oferując więcej przestrzeni dyskowej za polecenie produktu innym.

Twórcy XRumera, popularnego swego czasu SEO narzędzia do linkowania, zrobili to w znacznie bardziej bezczelny sposób. Wprowadzili do swojego narzędzia listę forów internetowych, a następnie uruchomili XRumera, który założył na forach konta i dodał z każdego z nich temat w dziale offtopic o treści „Gdzie mogę kupić XRumera?”. Tak rozpromowano swego czasu najpopularniejsze na świecie narzędzie do masowego spamowania for i blogów.

Wywiad z twórcą XRumera:
http://bbspam.com/2007/11/14/interview-with-the-xrumer-author/

Tyle na dziś. Na koniec wrzucam kurę z lingscars.com, jednej z najlepiej konwertujących wypożyczalni samochodów (tak przynajmniej głosi plotka)

Proudly powered by WordPress